Каміни

Головна » Каміни
КаміниМоделіЧому нас обирають?ПлануванняОпціїЯкість та гарантія
Каміни

Обираючи найкращу якість Ви обираєте найбільшу економію.

Топки Gavryliv&Sons випробувані на роботу у конвективних та акумуляційних системах, є надійними та технологічними.

Конструкція камінів Gavryliv&Sons забезпечує максимальний вид полум’я з усіх кутів огляду, тому камін створюватиме романтичний настрій для приємних та незабутніх моментів.

 

Моделі


С425x600 з чавунним колектором
12кВт
Технічна документація


С600x425 з чавунним колектором
12кВт
Технічна документація


C700x520 з чавунним колектором
12кВт
Технічна документація


С740x375x440 з чавунним колектором
12кВт
Технічна документація


С425x600 з тепломодулем
12кВт
Технічна документація


С600x425 з тепломодулем
12кВт
Технічна документація


C700x520 з тепломодулем
16кВт
Технічна документація

 


С740x375x440 з тепломодулем
16кВт
Технічна документація

 

 


C700x520O
12кВт
Технічна документація

Чому нас обирають?

Найвища якість

Обираючи найкращу якість Ви обираєте найбільше заощадження, адже наші топки сучасної конструкції та з якісних матеріалів, де  продуманий зовнішній вигляд та забезпечено високу надійність та широкий динамічний діапазон роботи.

  1. Не існує універсального вибору. Кожне приміщення та планування потребує свого технічного та естетичного рішення. Зверніться до представника у Вашому регіоні для отримання детальної консультації.

  2. Корпус топки розрахований на значні навантаження, що за належного догляду гарантує тривалу та надійну експлуатацію.

 

 

 

Чисте скло 80%
Основна кількість повітря по спеціальним каналам з найменшим опором проходить біля дверної рами, охолоджуючи її, та зверху омиває скло, захищаючи його від кіптяви та виконуючи роль вторинного догоряння.
На скло подається 80% повітря, тому широка повітряна штора на довго зберігає чистоту скла.

Легке розпалювання 20%
Частина повітря потрапляє знизу до камери згоряння для легкого розпалювання та найбільш ефективного горіння. Для розпалювання та підтримання високої температури подача повітря обмежена 20%.

 schott_robaxСклокераміка

Надійність жаростійкої кераміки для приємного огляду горіння завдяки склокераміці  SchottROBAX.Камера згорання

Камера футерована пічним шамотом товщиною 40мм Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co. Шамотні плити Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co мають найкращі фізико-технічні показники. Наприклад, шамот Wolfshoehe володіє найкращим показником конуса Зегера та кількістю мокрих циклів.

Безруштова система

Дно топки футероване спеціальною керамікою (шамот чи композитна камінна кераміка) для підтримання надвисоких температур горіння (близько 1100С) та дозволяє паливу повністю догоріти. Чищення топки перестане бути проблемою, адже за нормального користування вибирання попелу  відбувається не частіше одного разу на тиждень.Герметична топка

Усі вузли топки з’єднані герметично, а повітря для горіння подається через єдиний впускний канал, що гарантує найкращу керованість горіння.

Система подачі повітря

Єдиний канал подачі повітря дозволяє гнучко обирати джерело подачі повітря в топку (зовнішня подача повітря чи з приміщення) та спосіб керування  (ручне чи автоматичне). Розподіл потоків відбувається вже всередині топки.


Регулювання висоти

Стандартна комплектація топки включає високі надійні ніжки для широкого діапазону регулювання висоти. Також для регулювання рівня ніжки мають додаткові регулювальні болти з шарнірними п’ятами, що дозволяють точно налаштувати рівень та висоту топки на будь-якій поверхні. Зручний монтаж

 


Національний продукт

Обираючи топки нашого виробництва Ви долучаєтесь до відродження власної камінної традиції, знижуєте імпортовану частку ринку та розвиваєте національну економіку.

 

Планування

Розрахунок потужності топки

В-серія повітряних топок має обмежений функціонал, тим не менше, ці камінні топки є потужними джерелами тепла та розраховані на постійну роботу впродовж опалювального сезону, тож важливим фактором для комфортного користування є правильний підбір за потужністю. Потужність камінної топки слід розраховувати у відповідності до встановлюваної системи (з каналами відведення тепла чи без) та тепловтрат приміщень, що плануються опалюватись каміном. Так, у кімнату з каміном виділятиметься найбільше тепла від камінного облицювання та скла.

Частка потужності топки, що виділяється через скло, складає близько 30%.

Тобто, тепловтрати кімнати, де знаходиться камін, мають бути такі, щоб опалюючи каміном не створювалось дискомфорту. Наприклад, якщо площа кімнати складає близько 35-40м.кв., можна розраховувати на тепловтрати близько 3кВт (це значення є статистичним і потребує окремого дослідження у випадку встановлення). З частки потужності топки випливає: 3кВт/30%=10кВт номінальної потужності. Не слід обирати потужність топки так, щоб її номінальна потужність суттєво перевищувала це значення; у той же час, надто мала потужність не забезпечуватиме достатньо тепла.

Природа горіння дров забезпечує нелінійність видачі тепла, тому характеризуючи її потужність вводять діапазон робочих потужностей. Розрахувати кількість тепла, що виділятиметься під час горіння можна з кількості закладених дров: 1кг дров залишать 3,5кВт*год тепла. Спаливши 4кг за 2 години можна отримати: 4кг * 3,5кВт*год = 14кВт*год, 14кВт*год / 2год = 7кВт.

Опції

Модулі

Модулі можуть бути встановлені для відбору тепла від димових газів, збільшення діапазону робочих потужностей чи розширення функціоналу:

Чавунний модуль
Технічна документація

камінна наставка

Тепломодуль прямий
Технічна документація

Дистриб’ютор гарячого повітря

Скло

Додаткове скло може бути встановлене за побажанням замовника для зменшення потужності, що виділяється через дверцята.

Якість та гарантія

Якість
Купуючи топку Gavryliv&Sons Ви отримуєте продукт, що зроблений кваліфікованими працівниками та проходить кілька етапів перевірки якості. Усі моделі топок проходять перевірку на стенді, а тому числі стрес-тести, щоб гарантувати високий рівень безпеки та багато років безпроблемного, щасливого користування.
Гарантія
Приймаючи якість за правило, компанія Gavryliv&Sons приймає на себе відповідальність за продукцію, тож на усі вироби компанії поширюється п’ятирічна гарантія.