Каміни

Home » Каміни
КаміниМоделіДизайнерськіЧому нас обирають?ПлануванняОпціїЯкість та гарантіяВідмінності серій
Каміни

Обираючи найкращу якість Ви обираєте найбільшу економію.

Топки Gavryliv&Sons випробувані на роботу у конвективних та акумуляційних системах, є надійними та технологічними.

Конструкція камінів Gavryliv&Sons забезпечує максимальний вид полум’я з усіх кутів огляду, тому камін створюватиме романтичний настрій для приємних та незабутніх моментів.

Дизайнерські

 

T42x60

Технічна документація

Чому нас обирають?

Найвища якість

Обираючи найкращу якість Ви обираєте найбільше заощадження, адже наші топки сучасної конструкції та з якісних матеріалів, де  продуманий зовнішній вигляд та забезпечено високу надійність та широкий динамічний діапазон роботи.

  1. Не існує універсального вибору. Кожне приміщення та планування потребує свого технічного та естетичного рішення. Зверніться до представника у Вашому регіоні для отримання детальної консультації.

  2. Корпус топки розрахований на значні навантаження, що за належного догляду гарантує тривалу та надійну експлуатацію.

 

 

 

 

Чисте скло 80% Основна кількість повітря по спеціальним каналам з найменшим опором проходить біля дверної рами, охолоджуючи її, та зверху омиває скло, захищаючи його від кіптяви та виконуючи роль вторинного догоряння. На скло подається 80% повітря, тому широка повітряна штора на довго зберігає чистоту скла. Легке розпалювання 20% Частина повітря потрапляє знизу до камери згоряння для легкого розпалювання та найбільш ефективного горіння. Для розпалювання та підтримання високої температури подача повітря обмежена 20%.


 schott_robaxСклокераміка

Надійність жаростійкої кераміки для приємного огляду горіння завдяки склокераміці  SchottROBAX.

 

 

 

Фарба
Для покриття топок використовується фарба Senotherm®.  Оскільки затвердіння відбувається при кімнатній температурі, кінцевий споживач не має незручностей щодо диму та запаху під час першого використання приладу. Таким чином, senotherm® є ідеальним рішенням для  кінцевих споживачів що до здоров’я та екологічності.Камера згорання

Камера футерована пічним шамотом товщиною 40мм Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co. Шамотні плити Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co мають найкращі фізико-технічні показники. Наприклад, шамот Wolfshoehe володіє найкращим показником конуса Зегера та кількістю мокрих циклів.

Безруштова система

Дно топки футероване спеціальною керамікою (шамот чи композитна камінна кераміка) для підтримання надвисоких температур горіння (близько 1100С) та дозволяє паливу повністю догоріти. Чищення топки перестане бути проблемою, адже за нормального користування вибирання попелу  відбувається не частіше одного разу на тиждень.Герметична топка

Усі вузли топки з’єднані герметично, а повітря для горіння подається через єдиний впускний канал, що гарантує найкращу керованість горіння.

Система подачі повітря

Єдиний канал подачі повітря дозволяє гнучко обирати джерело подачі повітря в топку (зовнішня подача повітря чи з приміщення) та спосіб керування  (ручне чи автоматичне). Розподіл потоків відбувається вже всередині топки.


Регулювання висоти

Стандартна комплектація топки включає високі надійні ніжки для широкого діапазону регулювання висоти. Також для регулювання рівня ніжки мають додаткові регулювальні болти з шарнірними п’ятами, що дозволяють точно налаштувати рівень та висоту топки на будь-якій поверхні. Зручний монтаж

 


Національний продукт

Обираючи топки нашого виробництва Ви долучаєтесь до відродження власної камінної традиції, знижуєте імпортовану частку ринку та розвиваєте національну економіку.

Як це працює?

На зображенні відображено топку в розрізі. Стрілки вказують на розташування повітряних потоків. Переріз каналу подачі повітря забезпечує оптимальний розподіл його для первинного розпалу та системи чистого скла. Для самоочищення скла з верхнього каналу подається повітря омиваючи його та утворюючи захисний екран в результаті чого воно самоочищується (сажа та пил, які осідають на скло, випалюються при підвищенні температур).  Профіль з якого виготовленні дверцята є цільногнутим із спеціальним пазом під ущільнюючий шнур, це конструктивне рішення запобігає проникненню повітря крізь щілини та забезпечує герметичність топки. Система чистого скла не порушує герметичності топочної камери. Саме ці технологічні рішення допомагають ефективній роботі топки.

 

 

 

 

70x52TM в розрізі

Планування

Розрахунок потужності топки

Потужність обігрівальних пристроїв завжди слід розраховувати з тепловтрат приміщення (фактичних, чи розрахованих). Фактичні тепловтрати впродовж доби можуть коливатись, що можна зобразити так:

Сірий: тепловтрати приміщення

У відповідності до цього й формується стратегія та обирається потрібне обладнання, що намагатиметься максимально відтворити криву тепловтрат потужністю, що виділяється від горіння дров.

Камінні топки повітряного опалення є потужними джерелами тепла та можуть неперервно працювати впродовж опалювального сезону. Основними перевагами таких пристроїв є:

  • Значна потужність, що швидко виділяється та здатна в короткий час нагріти великі об’єми повітря;
  • Простота встановлення, яка не потребує кваліфікації гідравліка чи пічника;
  • Висока надійність та енергонезалежність системи.

Попри значний ряд переваг, основним недоліком простої конвективної системи є її низька інертність, яка пов’язана з природою горіння та невмінням повітряних камінів запасати тепло. Повітряний камін без автоматичного регулювання процесу горіння віддаватиме тепло наступним чином:

Сірий: тепловтрати приміщення; червоний: виділення тепла повітряним каміном

Спочатку йде стрімке розгоряння дров, пік горіння, а тоді таке ж стрімке згасання, що видовжується тепловіддачею від вугілля, яке догоряє наступні кілька годин. Така тепловіддача не дуже якісно відтворює тепловтрати приміщення, але якщо для останнього достатньо допустимі коливання температури, то періодичне паління каміном може суттєво, або навіть повністю вирішити питання обігріву. Саме тому повітряні каміни є досконалим рішенням для:

  • Приміщення тимчасового перебування, наприклад, заміські та відпочинкові будинки
  • Приміщення постійного перебування з іншим основним джерелом тепла, що вирівнює температурні коливання

З технічної сторони, потужність камінної топки слід розраховувати у відповідності до встановлюваної системи (з каналами відведення тепла чи без) та тепловтрат приміщень, що плануються опалюватись каміном. Так, у кімнату з каміном виділятиметься найбільше тепла від камінного облицювання та скла.

Частка потужності топки, що виділяється через скло, складає близько 30%. Для камінних топок з розміром скла понад 80см в ширину та 60см у висоту, це значення зростатиме до 40-50%.

Тобто, тепловтрати кімнати, де знаходиться камін, мають бути такі, щоб опалюючи каміном не створювалось дискомфорту. Наприклад, якщо площа кімнати складає близько 35-40м.кв., можна розраховувати на тепловтрати близько 1-3кВт (це значення є статистичним і потребує окремого дослідження у випадку встановлення). З частки потужності топки випливає: 3кВт/30%=10кВт номінальної потужності. Не слід обирати потужність топки так, щоб її номінальна потужність суттєво перевищувала це значення; у той же час, надто мала потужність не забезпечуватиме достатньо тепла.

Розрахувати кількість тепла, що виділятиметься під час горіння можна з кількості закладених дров: 1кг дров залишать 3,5кВт*год тепла. Спаливши 4кг за 2 години можна отримати: 4кг * 3,5кВт*год = 14кВт*год, 14кВт*год / 2год = 7кВт.

Режим тривалого горіння

При нерегульованому горінні у камінній топці дрова згоряють надто швидко, віддаючи більше тепла, ніж на це розрахований теплообмінник, а також створюючи некомфортні перепади температур. Для видовження часу горіння на практиці часто використовують режим тривалого горіння, коли за рахунок 2-5% повноти згоряння досягається значне зростання ефективності теплообміну. Такий режим передбачає зменшення подачі повітря до 1/2-1/4 від максимального відкритого положення заслінки після того, як камін досягне інтенсивного горіння, а сажа від розпалювання почне вигоряти. У такому разі вдається на більш, ніж годину, видовжити видачу тепла від каміна.

УВАГА! Режим тривалого горіння можливий та доцільний лишень у випадку високотемпературних пристроїв з футерованими камерами згоряння. Низькотемпературні камінні топки при зменшенні кількості повітря вкриватимуться зсередини сажею та вкриватимуть товстим шаром сажі димохід, що може спричинити пожежу.
УВАГА! Режим тривалого горіння може використовуватись до тих пір, поки дефіцит подачі повітря не спричинить формування кіптяви на стінках топки та склі. У випадку її формування, слід збільшити інтенсивність горіння. Використання топки на режимах, що формують кіптяву, заборонені.

Найкращим способом зменшення випадкового фактору при регулюванні подачі повітря для тривалого горіння є встановлення відповідних камінних автоматик, що регулюють подачу повітря шляхом контролю температури в камері згоряння чи температури димових газів на виході з топки до димоходу.

Опції

Додаткове скло

Додаткове скло зменшує випромінювання через дверцята на 30%, не впливаючи на огляд вогню. Завдяки подвійному склу у топці швидше розвиваються високі температури для ефективного горіння.

Ми рекомендуємо встановлювати подвійне скло:

  1. для великих топок, або для зниження ризику перегріву камінної кімнати
  2. для камінів з водяним контуром та акумуляції

Для замовлення додаткового скла у встановлену модель, ми рекомендуємо надсилати дверцята в зборі через перевізників (САТ, Нова Пошта, Делівері) з обов’язковим страхуванням повної, вказаної нашими фахівцями, вартості та обриштуванні.


Дистриб’ютор гарячого повітря

Для проведення тепла від каміна у суміжні приміщення, а також для обігріву кімнат другого поверху, зручним є використання дистриб’ютора, що зберігає максимум тепла для розподілу між кімнатами та не дозволяє перегріватись камінній залі. Окрім цього, дистриб’ютор має передбачені отвори для під’єднання каналів повітреводів.

Дистриб’ютор виготовляється з нержавіючої сталі, товщиною 0,5мм, що не змінюватиме своїх властивостей з роками використання.

Конструкція задньої та бокових стінок така, що не створюватиме звуків удару від розширення металу підчас роботи каміна.


Модулі

Модулі можуть бути встановлені для відбору тепла від димових газів, збільшення діапазону робочих потужностей чи розширення функціоналу:

Водяний модуль
Технічна документація

Якість та гарантія

Якість
Купуючи топку Gavryliv&Sons Ви отримуєте продукт, що зроблений кваліфікованими працівниками та проходить кілька етапів перевірки якості. Усі моделі топок проходять перевірку на стенді, а тому числі стрес-тести, щоб гарантувати високий рівень безпеки та багато років безпроблемного, щасливого користування.
Гарантія
Приймаючи якість за правило, компанія Gavryliv&Sons приймає на себе відповідальність за продукцію, тож на усі вироби компанії поширюється п’ятирічна гарантія.

Відмінності серій

 
В-серія
N-серія
М-серія
Корпус
Товщина сталі
4мм
4мм
4мм
Футерування
жаростійкий бетон
Шамот Wolfshoehe
Шамот Wolfshoehe
Повітряні топки
ні
так
так
Водяні топки
так
ні
так
Товщина футерування
35мм
30мм
40мм
Глибоке дно
ні
так
так
Перший дефлектор
так
так
так
Вермикуліт
так
так
так
Нержавіюча сталь
ні
ні
опція
Другий дефлектор
ні
ні
так
Вермикуліт
ні
ні
так
Нержавіюча сталь
ні
ні
опція 2мм
Висота регулювання
50мм
50мм
100мм
Місць під’єднання подачі повітря
1
2
2
Модульність
ні
ні
так
Придатність до гіпокауста
ні
ні
так
Придатність до акумуляції
ні
ні
так
Трубний теплообмінний блок
так
так
Дверцята
Скло з трафаретним друком
так
так
так
Рестайлінгова ручка
так
так
так
Можливість зміни сторони відкривання
так
так
так
Можливість встановлення монтажних рам
Повітряні топки
так
так
Водяні топки
так
так