SCHOTT ROBAX ®

Home » SCHOTT ROBAX ®

SCHOTT ROBAX ®

SCHOTT ROBAX® IN FRONT, розроблений у Німеччині
Качество, которое защищает вас — обещают инженеры Германии
SCHOTT ROBAX ® эмаль разработана в Германии и изготовлена в соответствии с требованиями немецких стандартов качества и безопасности.
SCHOTT ROBAX® Tuev сертифікований
TÜV сертификат
SCHOTT ROBAX ® выступает за качество и безопасность, в том числе в производстве, продукт-тестируется.
SCHOTT ROBAX® довговічність
Всегда в хорошей форме, будь то прямые или угловые цельногнутого
Стеклокерамика SCHOTT ROBAX ® чрезвычайно универсальна. Стеклокерамические панели с SCHOTT ROBAX ® сочетают в себе высокое качество, термостойкость и уникальные свойства материала в течение последних полутора веков. SCHOTT ROBAX ® предлагает удовлетворение беспрепятственным и чрезвычайно безопасным видом огня.
Температурна стійкість SCHOTT ROBAX®
Безпека з високою температурною стійкістю

Область згоряння каміна — це розміщення дуже високих, а часто і сильно перемінливих температур. З дуже низьким тепловим розширенням, SCHOTT ROBAX ® склокераміка навіть витримує надзвичайно високі короткострокові температури до 760 ° C, а також теплові удари.

SCHOTT ROBAX® натуральна сировина
І, звичайно, з природньої сировини

Люди у SCHOTT ROBAX ® втілюють в себе пристрасть до сміливості розробки перспективних нововведень склокераміки, натурального продукту, що складається із 95% кварцового піску та двох інших природних сировинних матеріалів. Оскільки ми зберігаємо енергоефективність, сировину, навколишнє середовище та клімат в найвищому ступені, наші виробничі процеси перевершують німецькі та європейські правила та встановлюють міжнародні стандарти вже понад 100 років.