Печі

Home » Печі
Модулі & БлокиМоделіДля чого акумуляція?ПлануванняЯкість та гарантіяЯк це працює?
Модулі & Блоки

 

Ми створили продукт який буде актуальним у вашому інтер’єрі впродовж багатьох років. Ви зможете змінювати колір вашої печі самостійно, так легко наче перефарбувати стіну.

Сучасна камінна топка з системою чистого скла та зовнішньою подачею повітря, що футерована пічним товстим 40мм шамотом з унікальним малюнком буде доповнювати фантастичну гру полум’я.

Акумуляція є давнім та добре відомим способом зберегти тепло у камені на тривалий час, насолоджуючись м’яким рівномірним теплом протягом тривалого часу. Зараз пічна акумуляція переживає своє друге народження. Глухі незручні дверцята відходять у минуле, як і технології їхнього мурування. Сучасним продовженням пічної традиції є акумуляційні печі та каміни, що поєднують в собі естетику камінного вогню та пічну акумуляційну традицію.

 

 

 

 

Новий дверний дизайнерський профіль надзвичайно міцний, також дає гігантське оглядове поле полум’я, а рамки лишень 15мм.

 

 

 

 

Для чого акумуляція?

Традиція м’якого тепла

Зі зростанням вартості на енергоносії вимоги до дров’яного опалення диктують високу ефективність та комфорт.Вогонь в каміні не горить рівномірно: спочатку виділяється мала кількість тепла , тоді вона швидко зростає і тепла стає надміру, а після активного горіння топка та камін швидко охолоджуються і тепла знову не встачає. Часом немає потреби в теплі від активного горіння, але режим повільного горіння не дає потрібного ефекту. На допомогу приходить акумуляція, що здатна впродовж тривалого періоду віддавати тепло.

 

 

 

 

Планування

Розрахунок потужності топки

Потужність камінної топки слід розраховувати у відповідності до встановлюваної системи (з каналами відведення тепла чи без) та тепловтрат приміщень, що плануються опалюватись каміном. Так, у кімнату з каміном виділятиметься найбільше тепла від камінного облицювання та скла.

Частка потужності топки, що виділяється через скло, складає близько 30%.

Тобто, тепловтрати кімнати, де знаходиться камін, мають бути такі, щоб опалюючи каміном не створювалось дискомфорту. Наприклад, якщо площа кімнати складає близько 35-40м.кв., можна розраховувати на тепловтрати близько 3кВт (це значення є статистичним і потребує окремого дослідження у випадку встановлення). З частки потужності топки випливає: 3кВт/30%=10кВт номінальної потужності. Не слід обирати потужність топки так, щоб її номінальна потужність суттєво перевищувала це значення; у той же час, надто мала потужність не забезпечуватиме достатньо тепла.

Природа горіння дров забезпечує нелінійність видачі тепла, тому характеризуючи її потужність вводять діапазон робочих потужностей. Розрахувати кількість тепла, що виділятиметься під час горіння можна з кількості закладених дров: 1кг дров залишать 3,5кВт*год тепла. Спаливши 4кг за 2 години можна отримати: 4кг * 3,5кВт*год = 14кВт*год, 14кВт*год / 2год = 7кВт.

Якість та гарантія

Якість
Купуючи топку Gavryliv&Sons Ви отримуєте продукт, що зроблений кваліфікованими працівниками та проходить кілька етапів перевірки якості. Усі моделі топок проходять перевірку на стенді, а тому числі стрес-тести, щоб гарантувати високий рівень безпеки та багато років безпроблемного, щасливого користування.
Гарантія
Приймаючи якість за правило, компанія Gavryliv&Sons приймає на себе відповідальність за продукцію, тож на усі вироби компанії поширюється п’ятирічна гарантія.

Як це працює?

Як це працює?

 

Для самоочищення скла з верхнього каналу подається повітря омиваючи його та утворюючи захисний екран в результаті чого воно самоочищується (сажа та пил, які осідають на скло, випалюються при підвищенні температур).  Профіль з якого виготовленні дверцята є суцільнотягнутим із спеціальним пазом під ущільнюючий шнур, це конструктивне рішення запобігає проникненню повітря крізь щілини та забезпечує герметичність топки. Система чистого скла не порушує герметичності топочної камери. Саме ці технологічні рішення допомагають ефективній роботі топки.