Водяні каміни

Home » Водяні каміни
Водяні топки МоделіЧому нас обирають?ПлануванняСхеми під'єднанняЯкість та гарантіяВідмінності серій
Водяні топки

Обираючи найкращу якість Ви обираєте найбільше заощадження.

Найкращий спосіб ефективно збирати тепло від каміна та розподіляти його в помешканні полягає у встановленні топки з водяним контуром з акумуляційним буфером. Користування таким каміном не відрізняється від звичайного повітряного, зате акумульоване у буфері тепло тривалий час зігріває оселю.

Конструкція камінів Gavryliv&Sons забезпечує максимальний вид полум’я з усіх кутів огляду, тому камін створюватиме романтичний настрій для приємних та незабутніх моментів.

Чому нас обирають?

 

 

Пічний шамот огортає усі видимі площини камери спалювання, ви не бачите металу, що додає естетичності та довговічності.

 

                     

              


 

З точки зору дизайну для кращого споглядання вогню камера згорання має трапецієвидну форму.

 

 

 

 

 

 

 

 

Універсальне, швидке, легке рішення зміни відкривання бічних дверцят з одної сторони на іншу.

 

 

 

 

 

 

 

Якщо скло вам доведеться почистити – зробити це дуже легко.

 

 

 

 

 

 

Регулювання подачі повітря — повністю механічне, без ущільнювачів. Надійний механізм, який буде працювати без обслуговування тривалий період.

 

 

 

 

 

 

 

Глибоке дно (малий час обслуговування). Глибоке дно камери спалювання дозволяє позбутись труднощів з частим прибиранням вашого каміну.

 

 

 

 

 

 

Рекордно мала висота камінного дна (камін може висіти). Конструкія камінної топки дозволяє втілити будь який дизайн проект завдяки рекордно низькому розташуванню монтажної рами.

 

 

 

 

 

 

Модульність (зручність транспортування і монтажу) Єдина база дає можливість апгрейдити ваш камін. Легкість монтажу та транспортування.

 

 

 

 

 

 

Унікальне підключення подачі повітря (можна подавати повітря збоку або знизу)
Зручне та легке під’єднання каміну до зовнішньої подачі повітря.

 

 

 

 

 

 

Дефлектори. Опція подвійного дефлектору для більшої ефективності роботи вашого каміну.

 

 

 

 

 

 

 

Вермикуліт в нержавній сталі (не боїться конденсату, для топок з водяним контуром). Унікальне рішення для водяник камінів де конденсат не руйнує камеру спалювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рівномірний розподіл тепла забезпечує ефективне нагрівання верхнього модуля.

 

 

 

 

 

 

 

Цільний гнутий лист металу з мінімальною кількістю зварних швів забезпечує міцність та естетичність вашого каміну.

 

 

 

 

 

Швелерне підсилення конструкції корпусу в серії М (жорсткість на 40% вища, ніж при реберному підсиленні)

 

 

 

 

 

 

Надійність та довговічність топки надає дверна рама зроблена з цільнотянутого профіля, що додає додаткової жорсткості конструкції.

 

 

 

 

 

 

Розробка, проектування камінів і виробництво під одним дахом. Відділ RnD, виробничі потужності, випробувальний майданчик знаходяться в одному приміщенні, що дозволяє мінімізувати витрати на логістику чи посередників

 

 

 

 

Безпека

Охолоджуючий контур топки

Системи опалення на основі топок з водяним контуром Gavryliv&Sons є повністю безпечними завдяки багатоступеневій системі захисту:

  • Автоматичне регулювання подачі повітря перекривається та негайно гасить топку у випадках:
    • зникнення живлення
    • перевищення температури води встановленого рівня
  • Охолоджуючий контур, що встановлений у топці, у випадку перевищення температури води встановленого рівня, охолоджуватиме основний водяний контур протічною водою (встановлення передбачає постійне джерело протічної води, що не залежить від локальних енергоносіїв)
  • Відкрита система – найкращий захист для безпеки користування, адже навіть у випадку неконтрольованого горіння та неспрацювання усіх попередніх систем, забезпечить вільне кипіння топки та викид надлишку води та водяної пари. Для відновлення системи достатньо повторно заповнити її водою.
  • Блок безперебійного живлення (опційно) забезпечує роботу системи при зникненні електороенергії в мережі. Особливо ефективними є блоки з зовнішніми акумуляторами, що дозволяють адаптувати ємність до особливостей мережі в регіоні.

 schott_robaxСклокераміка

 Надійність жаростійкої кераміки для приємного огляду горіння завдяки склокераміці  SchottROBAX.

 

 

 

Фарба
Для покриття топок використовується фарба Senotherm®.  Оскільки затвердіння відбувається при кімнатній температурі, кінцевий споживач не має незручностей щодо диму та запаху під час першого використання приладу. Таким чином, senotherm® є ідеальним рішенням для  кінцевих споживачів що до здоров’я та екологічності.


 

Національний продукт

Обираючи топки нашого виробництва Ви долучаєтесь до відродження власної камінної традиції, знижуєте імпортовану частку ринку та розвиваєте національну економіку.

            

На зображенні відображено топку в розрізі. Стрілки вказують на розташування повітряних потоків. Переріз каналу подачі повітря забезпечує оптимальний розподіл його для первинного розпалу та системи чистого скла. Для самоочищення скла з верхнього каналу подається повітря омиваючи його та утворюючи захисний екран в результаті чого воно самоочищується (сажа та пил, які осідають на скло, випалюються при підвищенні температур).  Профіль з якого виготовленні дверцята є цільногнутим із спеціальним пазом під ущільнюючий шнур, це конструктивне рішення запобігає проникненню повітря крізь щілини та забезпечує герметичність топки. Система чистого скла не порушує герметичності топочної камери. Саме ці технологічні рішення допомагають ефективній роботі топки.

 76x62WM в розрізі
Планування

Підбирати камін для оселі слід виважено, адже він слугуватиме джерелом тепла та комфорту. Потужність та розміри топки слід обирати з урахуванням потреб камінної кімнати, способу розподілу та збереження тепла, оскільки прагнення встановити велику топку в малу кімнату призведе до її швидкого перегріву та ефекту сауни, а намагання знизити потужність до брудного скла та неприємного запаху.

Розрахунок потужності топки

Тепло, що виділяється від горіння дров, спочатку через скло потрапляє до камінної кімнати. Температура горіння дров та піролізних газів може складати 900-1200С, в залежності ефективності синтезу та деревини. Далі гарячі димові гази, що рівномірно прогріті до температури 600-800С, виходячи з топочної камери потрапляють до теплообмінника, де через сталеві стінки передають тепло воді, що циркулює в стінках топки та теплообміннику. Нагріта до температури 70-80С вода несе в собі тепло, що може бути одразу використане для обігріву та побутових цілей, або ж збережене у акумулюючій ємності для подальшого використання. Димові гази при цьому охолоджуються до температури 180-220С та виходять до димоходу.

Частка потужності топки, що виділяється через скло, складає близько 30%. Якщо скло подвійне, то ця частка зменшується до 18%. Решта тепла може передаватись поверхні топки чи водяному контуру.

Наприклад, якщо площа кімнати складає близько 35-40м.кв., можна розраховувати на тепловтрати близько 3кВт (це значення є статистичним і потребує окремого дослідження у випадку встановлення). З частки потужності топки випливає: 3кВт/30%=10кВт номінальної потужності. Не слід обирати потужність топки так, щоб її номінальна потужність суттєво перевищувала це значення; у той же час, надто мала потужність не забезпечуватиме достатньо тепла.

Природа горіння дров передбачає нелінійність видачі тепла, тому характеризуючи її зображають графік горіння:

CombustionCurve

Натомість тепловтрати приміщення приблизно однакові попередньої години та наступної. Забезпечити рівномірність нагріву приміщення теплом каміна можна шляхом перенаправлення цього тепла та можливістю накопичувати зайве, з подальшим його використанням у майбутньому.

Розрахувати кількість тепла, що виділятиметься під час горіння можна з кількості закладених дров: 1кг дров залишать 3,5кВт*год тепла. Спаливши 4кг за 2 години можна отримати: 4кг * 3,5кВт*год/кг = 14кВт*год, 14кВт*год / 2год = 7кВт.

Акумулююча буферна ємність

Будинок не завжди має однакове та рівномірне споживання тепла: зміна погоди та часу доби суттєво впливають на кількість тепла, яка потрібна для підтримання комфортної температури в кімнатах. З іншої сторони, дрова у каміні горять нерівномірно, а підкладати дрова не завжди є час та бажання, тому від горіння протягом доби виділяється різна кількість тепла. Для підтримання комфортної температури та ефективного згоряння потрібно використовувати акумулюючі буферні ємності, що дозволяють зберігати та накопичувати усе зайве тепло від горіння дров, а через тривалий час, коли вогонь згасне і камін не даватиме тепла, підтримувати температуру в помешканні збереженим теплом.

У акумулюючій буферній ємності вода може нагріватись до 80С. Якщо температура роботи системи опалення складає близько 40С, то різниця температур складе 40С. Накопичувальна здатність ємності на 500л ~ 23,3кВт*год, які можуть бути використані в подальшому.

Для більшості випадків слід обирати ємності з розрахунку 30-50л на 1кВт потужності водяного контура. Об’єм можна обирати меншим, якщо потужність топки є невеликою порівняно з тепловтратами будинку (30л на 1кВт ), або ж більшою, якщо будинок має малі тепловтрати (50л на 1кВт ).

 

Розрахунок споживання дров

IMG_2505Якщо відомі тепловтрати будинку, слід також подумати про кількість дров, що споживатиметься протягом опалюваного сезону. Це питання є важливим з огляду на те, що якщо тепловтрати будинку є надто великими, то опалення каміном, як основним джерелом може стати недоцільним. У будь-якому випадку розрахунок кількості дров на сезон слід проводити, оскільки потрібно наперед знати верхню межу можливого споживання.

Звичайно, кількість спаленого дерева напряму залежить від багатьох факторів, таких як: опалювана площа, температура зовні, вологість та порода дров, а також їхня якість. Тим не менше, для середньо утепленого будинку площею 150 м.кв. слід запасти близько 10 метричних складометрів дров твердих порід.

Інколи це можна прорахувати і за проектними даними. Середньої ізольованості будинок 150 м.кв. в холодний період втрачає близько 7кВт тепла. Отже, саме стільки і потрібно компенсовувати. 7 кВт : 3,5 кВт*год/кг = 2 кг щогодини. В такому випадку щодоби спалюватиметься 2 кг * 24 год = 48 кг дров. Якщо розраховувати на 4 закладки на добу, то отримаємо: 2 кг * 24 год /4 закладки = 12 кг – це вага кожної закладки.

Схеми під'єднання

Якість та гарантія

Якість
Купуючи топку Gavryliv&Sons Ви отримуєте продукт, що виготовлений кваліфікованими працівниками та проходить кілька етапів перевірки якості. Усі моделі топок проходять перевірку на стенді, а тому числі стрес-тести, щоб гарантувати високий рівень безпеки та багато років безпроблемного, щасливого користування.
Гарантія
Приймаючи якість за правило, компанія Gavryliv&Sons приймає на себе відповідальність за продукцію, тож на усі вироби компанії поширюється п’ятирічна гарантія.

Відмінності серій

 

 
В-серія
N-серія
М-серія
Корпус
Товщина сталі
4мм
4мм
4мм
Футерування
жаростійкий бетон
Шамот Wolfshoehe
Шамот Wolfshoehe
Повітряні топки
так
так
так
Водяні топки
ні (тільки дно)
так
так
Товщина футерування
30мм
30мм
40мм
Глибоке дно
ні
так
так
Перший дефлектор
так
так
так
Вермикуліт
так
так
так
Нержавіюча сталь
ні
ні
опція 2мм
Другий дефлектор
ні
ні
так
Вермикуліт
ні
ні
так
Нержавіюча сталь
ні
ні
опція 2мм
Висота регулювання
50мм
50мм
100мм
Місць під’єднання подачі повітря
1
2
2
Модульність
ні
так
так
Придатність до гіпокауста
ні
ні
так
Придатність до акумуляції
ні
ні
так
Трубний теплообмінний блок
так
так
Дверцята
Скло з трафаретним друком
так
так
так
Рестайлінгова ручка
так
так
так
Можливість зміни сторони відкривання
так
так
так
Можливість встановлення монтажних рам
Повітряні топки
так
так
так
Водяні топки
ні
так
так