Про компанію Gavryliv & Sons.

Що робить оселю по-справжньому затишною? Гарний ремонт та стильні меблі? Проте жоден дім не може бути дійсно затишним без особливої, теплої атмосфери. Наша робота – створити цю атмосферу та приносити тепло і комфорт, робити будинки й квартири справжніми домівками. Ми взяли за мету популяризувати каміни та печі на дрова тому, що саме завдяки їм в оселі завжди тепло, а технологія топок з водяним контуром ще й допомагає заощадити на опаленні, та підняти на новий рівень комфорт від вогню в каміні. Крім того, асортимент камінів та печей українського виробництва настільки широкий, що підібрати певну модель можливо практично під будь-який інтер’єр.

Gavryliv&Sons пропонує топки й каміни, розраховані на постійне багаторічне використання. Ми зібрали спеціалістів, які вміють і люблять забезпечувати домівки теплом, не забуваючи і про естетичну складову своєї роботи. Довершеним в продукції Gavryliv&Sons є не тільки зовнішній вигляд, а й технологічна складова – ми докладаємо всіх зусиль, щоб розвиватись і ставати ще кращими. Пріоритетом Gavryliv&Sons є також безпека: наші кваліфіковані спеціалісти подбають про правильне встановлення каміну чи печі та поінформують про безпечне використання того чи іншого елементу опалення.

 

Інновації, втілені в тепло.

З повагою,
Гаврилів Володимир

Співпраця

СПІВПРАЦЯ З МОНТАЖНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ, АРХІТЕКТОРАМИ ТА ДИЗАЙНЕРАМИ

Спеціалісти нашої компанії реалізують найсміливіші дизайнерські проекти. Завдяки потужній технічній та технологічній базі ми втілимо в життя проекти з найрізноманітніших матеріалів та навіть виготовимо топку за вказаними розмірами! Зателефонуйте нам та дізнайтесь більше.

Звернувшись до нас Ви отримаєте:

 • Каталоги продукції, ціни, знижки.
 • Вичерпну консультацію по системах опалення на дровах.
 • Консультацію по димохідних системах. Досвідчені фахівці допоможуть правильно спроектувати, виготовити, а за потреби, і встановити димохідну систему.

 

СПІВПРАЦЯ З МАЙСТРАМИ ТА ОРГАНІЗАЦІЯМИ, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЮТЬСЯ НА СИСТЕМАХ ОПАЛЕННЯ

З 1997 року компанія професійно працює у сфері опалення. Ми будемо вдячні плідній співпраці та забезпечимо відмінну якість та надійний сервіс наших виробів.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, будь-ласка, зателефонуйте за номером  +380957276738 (Ярослав).

Кваліфікований монтаж камінів повітряного опалення та камінів з водяним контуром для опалення та водопостачання.

1. Виїзд на об’єкт.

Виїзд кваліфікованого представника фірми на місце монтажу для вивчення місця розташування, особливостей монтажу каміну з огляду на конструкцію будинку.

 • Представник також здійснює дослідження існуючих димохідних систем, а за їх відсутності визначає та узгоджує з замовником тип димоходу.
 • Завдяки високій кваліфікації, представник зможе фахово порадити з дизайном каміну, типом опалення та допоможе обрати топку
 • Для замовлення виїзду на об’єкт потрібно зателефонувати та узгодити деталі

 

2. Рекомендації по підготовці місця для каміну.

Існує набір основних порад, щодо підготовки до монтажу каміну:

 • Підлога для каміну повинна бути виконана з жаростійких матеріалів. Підлогу слід розраховувати на значні навантаження. Вага каміну може сягати до пів тонни. Також основа під камін повинна бути жорстко прив’язана до стіни, інакше давши всідання, може з’явитись тріщина у облицюванні та розгерметизація комина. Висота основи під камін повинна бути на рівні чистової підлоги у приміщенні. Саму ж основу рекомендовано встелити каменем, або плиткою на площі, що значно перевищує площу, заплановану під камін. Особливо рекомендується викласти плитку перед каміном з міркувань пожежної безпеки та з метою запобігання пошкодження покриття підлоги.
 • Стіна для каміну потребує підготування у випадку дерев’яного будинку, або стін старого будинку з глини та дерева. Такі стіни слід екранувати негорючими матеріалами (SuperIsol, або зашиття гіпсокартонними плитами та проклейка мінвати Rockwool).УВАГА! Категорично заборонено встановлювати пристінні каміни у дерев’яних будинках без ізоляції стін, оскільки поверхня повітряної топки та комину може сягати і навіть перевищувати температуру займання дерева.
 • Стеля над каміном повинна бути досліджена на наявність горючих матеріалів, і у випадку їх виявлення підчас встановлення каміну змонтована вентиляційна камера з негорючих матеріалів, що не має повітрообміну з камерою навколо топки.
 • Притік свіжого повітря є необхідною умовою нормальної роботи каміну. Камін споживає багато повітря, і якщо літом це не відчутно, адже достатньо відкрити вікно і притік повітря буде достатнім, то в зимовий період так робити не бажано. Саме тому сучасні камінні топки мають вбудовані системи зовнішньої подачі повітря (EAS) через окремий регульований впускний вентиляційний канал. Завдяки такому рішенню система вентиляції відокремлюється від системи опалення, тому тепло краще зберігається у приміщенні.
 • Кімната розміщення каміну повинна бути простора, з місцем для огляду вогню. Екрани моніторів та телевізори слід розміщувати на тій же ж стіні, що й камін, або у інший спосіб так, щоб уникнути відблисків полум’я. Доступ до каміну повинен бути вільний, а поблизу не повинно бути легкозаймистих предметів. Рекомендовано передбачати місце, або полиці для кількаденного запасу дров. Потрібно зважити, що при повноцінному використанні каміну, спалюється близько 8-15 м3 дерева твердих порід за сезон. Якщо Ви хочете використати камін для опалення декількох приміщень і допровадити тепле повітря до них, потрібно зважити на те, що гравітаційно тепле повітря може дійти тільки до суміжних приміщень (за стіну) і вгору.
 • Димохід слід передбачити ще на етапі будівництва, як і весь камін. При підготовці до встановлення каміну потрібно дослідити існуючий комин і у випадку, якщо він не задовольняє вимоги до димовідвідних каналів, спроектувати новий.
 • Ми радимо проконсультуватись з представником фірми щодо вибору та підготовки місця монтажу каміну.

 

3. Оцінка проекту, погодження, монтаж каміну.

 • Усі проекти погоджуються окремо: монтаж топки, каміну, системи опалення, димоходу, вентиляції та вноситься завдаток на підготовку. Зазвичай підготовка складає 2 тижні від моменту внесення завдатку. Завдаток складає від 30% до 50% від вартості проекту.
 • Монтаж топки повітряного опалення складає 1 день. Монтаж топки з водяним контуром складає 2-3 дні, в залежності від складності під’єднання. Середньої складності камін у будинку з негорючих матеріалів облицьовується за 1-2 дні, у будинку з горючих – 2-3 дні. Складний проект може зайняти до 5-10 днів монтажу.

 

4. Умови проведення монтажу.

 • Приміщення для монтажу повинне бути підготованим, з місцем для розміщення інструменту, наявністю виходу до енергомережі (220В), системою водопостачання. Температура приміщення повинна бути вищою +10оС (рекомендовано +15оС).
 • До приміщення монтажу повинен бути організований під’їзд вантажного автомобіля.
 • У випадку встановлення каміну на відмінному від першого поверхах повинен бути передбачений вантажний ліфт. У його відсутності турботи по переміщенню елементів монтажу лягають на Замовника.
 • Якщо монтаж проводиться за межами Львівської області, то вартість транспортування складає додатково 4 грн. за кілометр.
 • Якщо тривалість за межами області монтажу складає більше 1-го дня, Замовник оплачує проживання у готелі бригади з 2-х чоловік протягом терміну,обумовленого у проекті. При цьому вартість робіт зростає на 25%.