BW Series

Home » BW Series
Водяні топки В-серіїМоделіЧому обирають В-серію?ПлануванняЯкість та гарантія
Водяні топки В-серії

b_600_WТопки В-серії є популярними завдяки високій технологічності та оптимальній ціні. Ці топки втілюють в собі новітні технології згоряння дров, систему чистого скла та безруштового горіння. Ми подбали, про те щоб паливо в камері догорало повністю, тим самим передаючи максимум тепла до вашої оселі              .

Моделі


B600x425W
13кВт

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Технічна документація


B700x520
16кВт

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Технічна документація


B700x520
20кВт

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Технічна документація

Чому обирають В-серію?

Найкраща пропозиція

Абревіатура В-серії означає Beginner’s, тобто це початкова серія з обмеженим додатковим функціоналом, завдяки чому без економії на якості вдалось збільшити доступність топок.

Чисте скло

Основна кількість повітря по спеціальним каналам проходить біля дверної рами, охолоджуючи її, та зверху омиває скло, захищаючи його від кіптяви та виконуючи роль вторинного догоряння. Зручність користування

Легке розпалювання

Частина повітря потрапляє знизу до камери згоряння для легкого розпалювання та найбільш ефективного горіння. Зручність користування.


Склокерамікаschott_robax

Надійність жаростійкої кераміки для приємного огляду горіння завдяки склокераміці ROBAX.


  Кераміка

Сучасна камінна кераміка повністю огортає камеру згоряння для високоефективного горіння. Топки з водяним контуром цієї серії мають футероване дно та цоколь камери згоряння.

 Безруштова система

Дно топки футероване спеціальною керамікою (шамот чи композитна камінна кераміка) для підтримання надвисоких температур горіння (близько 1100С) та дозволяє паливу повністю догоріти. Чищення топки перестане бути проблемою, адже за нормального користування  вибирання попелу  відбувається не частіше одного разу на тиждень.


b12Герметична топка

Усі вузли топки з’єднані герметично, а повітря для горіння подається через єдиний впускний канал, що гарантує найкращу керованість горіння.

Система подачі повітря

Єдиний канал подачі повітря дозволяє гнучко обирати джерело подачі повітря в топку (зовнішня подача повітря чи з приміщення) та спосіб керування  (ручне чи автоматичне). Розподіл потоків відбувається вже всередині топки.

                                                                         


Регулювання висоти

Стандартна комплектація топки включає високі надійні ніжки для широкого діапазону регулювання висоти. Також для регулювання рівня ніжки мають додаткові регулювальні болти з шарнірними п’ятами, що дозволяють точно налаштувати рівень та висоту топки на будь-якій поверхні. Зручний монтаж

 Національний продукт

Обираючи топки нашого виробництва Ви долучаєтесь до відродження власної камінної традиції, знижуєте імпортовану частку ринку та розвиваєте національну економіку.

Планування

Розрахунок потужності топки

В-серія повітряних топок має обмежений функціонал, тим не менше, ці камінні топки є потужними джерелами тепла та розраховані на постійну роботу впродовж опалювального сезону, тож важливим фактором для комфортного користування є правильний підбір за потужністю. Потужність камінної топки слід розраховувати у відповідності до встановлюваної системи (з каналами відведення тепла чи без) та тепловтрат приміщень, що плануються опалюватись каміном. Так, у кімнату з каміном виділятиметься найбільше тепла від камінного облицювання та скла.

Частка потужності топки, що виділяється через скло, складає близько 30%.

Тобто, тепловтрати кімнати, де знаходиться камін, мають бути такі, щоб опалюючи каміном не створювалось дискомфорту. Наприклад, якщо площа кімнати складає близько 35-40м.кв., можна розраховувати на тепловтрати близько 3кВт (це значення є статистичним і потребує окремого дослідження у випадку встановлення). З частки потужності топки випливає: 3кВт/30%=10кВт номінальної потужності. Не слід обирати потужність топки так, щоб її номінальна потужність суттєво перевищувала це значення; у той же час, надто мала потужність не забезпечуватиме достатньо тепла.

Природа горіння дров забезпечує нелінійність видачі тепла, тому характеризуючи її потужність вводять діапазон робочих потужностей. Розрахувати кількість тепла, що виділятиметься під час горіння можна з кількості закладених дров: 1кг дров залишать 3,5кВт*год тепла. Спаливши 4кг за 2 години можна отримати: 4кг * 3,5кВт*год = 14кВт*год, 14кВт*год / 2год = 7кВт.

Опції

Димохідні радіатори можуть бути встановлені для відбору тепла від димових газів, підвищуючи температурну складову кеофіцієнта корисної дії. Рекомендована довжина радіаторів не більше 1м.

Додаткове скло може бути встановлене за побажанням замовника для зменшення потужності, що виділяється через дверцята.

Якість та гарантія

Якість
Купуючи топку Gavryliv&Sons Ви отримуєте продукт, що зроблений кваліфікованими працівниками та проходить кілька етапів перевірки якості. Усі моделі топок проходять перевірку на стенді, а тому числі стрес-тести, щоб гарантувати високий рівень безпеки та багато років безпроблемного, щасливого користування.
Гарантія
Приймаючи якість за правило, компанія Gavryliv&Sons приймає на себе відповідальність за продукцію, тож на усі вироби компанії поширюється п’ятирічна гарантія.