Камінні дверцята

Home » Камінні дверцята
Камінні дверцята GnSЧому обирають дверцята GnS?
Камінні дверцята GnS
dverku_2016_01


Відкритий камін, внdverku_2016аслідок особливостей конструкції, має вкрай низький ККД, що рідко перевищує 15%, адже для відсутності задимлення приміщення має споживати надмірні кількості повітря. Часом таке споживання призводить навіть до більшої втрати тепла через димохід, ніж отримується від горіння дров у каміні. Тим не менше, існуючий відкритий камін та його облицювання можуть бути цінним елементом інтер’єра та особистої прив’язаності, роблячи демонтаж чи реконструкцію недоцільною. Зберегти дизайн каміна та збільшити його ефективність у декілька разів можна встановивши спеціальні камінні дверцята.

Креслення дверцят

Короткі технічні характеристики та переваги стальних камінних дверцят G&S 2016:

Регулятори подачі повітря: верхній і нижній

Матеріал виконання: сталь 3ПС, сталь 09Г2С, скло Scott Robax.

Такі дверцята виготовляються на замовлення, можливі розміри дверцят: 600х425мм, 700х520мм, 950х520мм.

Чому обирають дверцята GnS?

Сучасні стальні дверцята для каміна поєднують у собі надійність цільногнутого стального профілю та систему подачі повітря для чистого скла та активного горіння. В дверцятах використовується жаростійка кераміка Scott Robax.

  • Рама дверцят виготовлена зі сталі товщиною 4мм.
  • Дверцята виготовлені зі стального профілю товщиною 3мм.
  • Товщина скла Schott ROBAX 4мм.

04_2016

 

Дверцята сконструйовані так, що можуть легко зніматись з дверної рамки для вільного огляду вогню, коли ефективність відходить на другий план. Ця функція також стане в пригоді при монтажі: дверцята можна встановити вже в кінці, коли змонтована дверна рама та усі монтажні роботи позаду, зберігаючи склокераміку від випадкового розбиття.

 

 

 

Дверцята мають вмонтовані два регулятори подачі повітря для горіння: один згори та один внизу. Через верхній регулятор повітря омиває скло, забезпечуючи його тривалу чистоту. Нижній регулятор через спеціальну перфорацію спрямовує повітря всередину камери для активного горіння та легкого розпалювання.x_new_gif_image