Пічні дверцята

Home » Пічні дверцята
Пічні дверцятаМоделіЧому обирають Пічні дверцята GnS?Планування3d
Пічні дверцята
 Акумуляційні печі є традиційними системами опалення впродовж століть, проектуються та акуратно монтуються професійним пічником, котрий часто володіє унікальними навиками та вміннями, що передаються через покоління. Велика кількість шамоту та акумулюючої кераміки, що її закладає майстер-пічник, підчас пропалювання печі акумулює багато тепла, щоб потім, впродовж всієї ночі, м’яко віддавати його, не створюючи дискомфорту чи пересушеного повітря. Розмір дверцят є варіативним від зовсім крихітних, лишень для закладання дров, до повнорозмірних камінних дверцят з широким оглядом вогню.

Традиційно поширені печі ґрунтуються на простих проектах з інтуїтивними рішеннями, зазвичай виплеканими роками та досвідом. Попри значну надійність таких систем, їхня ефективність не є високою. Такі печі не витримують вимог часу, тому ми пропонуємо рішення на основі спеціально сконструйованих пічних дверцят, здатних забезпечити ефективне горіння, щоб піднести пічне конструювання на новий, сучасний рівень.


Чому обирають Пічні дверцята GnS?

 

СПЕЦІАЛЬНІ РУЧКИ РОБЛЯТЬ КОРИСТУВАННЯ ПІЧЧЮ БІЛЬШ ЗРУЧНИМ ТА БЕЗПЕЧНИМ

Тому створили не тільки естетичну, а ще й безпечну ручку, що не створює візуального шуму та є композиційно урівноважена з сучасним дизайном дверцят. Теплопровідність цієї ручки низька, тому навіть при сильному нагріванні ризик опіків буде мінімальний.

Сама ручка виконана зі сталі, вкрита приємним на дотик порошковим термостійким покриттям, та має напівматову фактуру. Пружинна форма ручки є наслідком сповідування західної філософії по відношенню до естетики та традиції.

Механізм закриття виконано тихохідним, з роликом для надійної роботи, а сила закриття зручно та просто регулюється на замку.

Ручка є симетрична, тому при зміні відкриття з лівого на праве не буде необхідності купляти додатковий лівосторонній екземпляр.

 


МОЖЛИВІСТЬ ЗОВНІШНЬОЇ ПОДАЧІ ПОВІТРЯ

Дверцята серії DP знизу оснащені з’єднанням для подачі повітря зовні приміщення. Патрубки для під’єднання повітря мають завжди круглі розміри та їхні стандартні діаметри: 100мм, 125мм, 2х125мм, 160мм, 2х160мм.

Усі необхідні регулятори вже вмонтовані в дверцята та мають необхідний ревізійний доступ з середини дверцят. Такий доступ дозволяє обслуговувати механізм регулювання подачі повітря після мурування печі.

 


Розріз пічних дверцят DPK

Вигляд дверцят серії DPK: DPK40x40F78

УНІКАЛЬНІСТЬ СЕРІЇ DPK

Нашим значним досягненням є розробка та популяризація унікальних пічних дверцят з класичним способом відбору повітря для горіння з приміщення. Такий спосіб підведення повітря має кілька переваг:

  • простий монтаж, що не потребує проектування підведення повітря з вулиці;
  • гнучка конструкція печі через компактність рішень;
  • менший опір для повітря, що не проходить через складні канали повітреводів.

Їхня унікальність полягає у повністю прихованій системі регулювання повітря, увесь можливий простір для огляду вогню максимально збережено. Зручні, майже непомітні регулятори, що керують потоком повітря в топку: нижній для легкого розпалу, верхній для чистого скла.

Дверцята мають високу естетичну складову, тим не менше, їхній конструктив передбачає значні перерізи подачі повітря для горіння. Для зручності у номенклатурі дверцят вказується літера F та числа січення у см.кв., наприклад: F78, F122, F160.

Монтажні габарити є надкомпактними, тому можливе фронтальне, класичне встановлення.

ЖАРОСТІЙКЕ СКЛО Schott ROBAX®

Стандартні моделі: скло з ситодруком

Опція: подвійне скло

Серія DPK має стандартні моделі, що за замовчуванням комплектуються склом з ситодруком (суцільне скло на увесь розмір дверцят, що має чорне забарвлення на краях).

 

 

 

 

Індивідуальні моделі: рустикальний стиль

Опція: подвійне скло з ситодруком

У Вас завжди є можливість замовити пічні дверцята індивідуального розміру та перерізу подачі повітря для вирішення унікального завдання. Така гнучкість дозволяє підібрати дверцята за розміром під існуючий портал безруштового відкритого каміна, підібрати індивідуальний дизайн для печі, чи кращий розмір під формати кахелю чи шамоту. Такі дверцята за замовчуванням передбачають тільки одне скло, внутрішнє. Тим не менше, ми залишаємо за споживачем право замовити скло для дверцят з ситодруком індивідуального розміру.

 

 

Подвійне скло слугує тепловим екраном, зменшуючи на 30-50% теплове випромінювання через дверцята.

 


СИСТЕМА ЧИСТОГО СКЛА

Потоки повітря дають можливість сучасного верхнього паління дровами, а подача повітря на скло забезпечує його чистоту на багато циклів роботи;

 

 

 

 


РЕГУЛЯТОР ПОДАЧІ ПОВІТРЯdv425-det1

Регулятор знизу дверцят не виходить за габаритні розміри, є простим та надійним. Для забезпечення простоти експлуатації, регулятор виготовлений з нержавіючої сталі, завдяки чому не боїться випадкових пошкоджень та не змінюватиме свого вигляду;

 

 

 

Планування

Види тепла

Підбір конструкції печі здійснюється з урахуванням тепла, що випромінюватиметься через дверцята, та випромінювання облицювання печі.

Променеве тепло від пічних дверцят з подвійним склом невеликих форматів зазвичай складає  10-15%, повних камінних форматів –  20-30%. Це первинне, швидке тепло, що відчувається вже під час горіння.

 

Конвективне тепло від топочної камери зазвичай складає 45%, є теплом, що швидко нагріває зовнішнє облицювання. Воно є середньої тривалості дії і відчувається невдовзі після розгоряння.

Акумуляційне тепло від накопичувальної маси починає відчуватись вже після прогоряння, містить значну кількість тепла, що повільно випромінюється облицюванням впродовж багатьох годин.

 

Вибір теплонакопичувача

Матеріал теплонакопичувача може бути з готових керамічних блоків, що стикуються між собою, або ж шамотної цегли різних фасонів.

Вага теплонакопичувача для печей складає 60-90кг накопичувальної маси на 1 кг дров. Найпоширенішими є печі на 10кг завантаження з 800 кг накопичувальної маси.

Зовнішні теплопровідні пластини шамоту чи композиту середньої густини, товщиною 25-30мм без вентиляційних решіток.

3d

dv360