SCHOTT ROBAX ®

Home » SCHOTT ROBAX ®

SCHOTT ROBAX ®

SCHOTT ROBAX® IN FRONT, розроблений у Німеччині
Якість, яка захищає вас – обіцяють інженери  німетчини

SCHOTT ROBAX ® склокераміка розроблена в Німеччині і виготовлена в відповідності з вимогами німецьких стандартів якості та безпеки.

SCHOTT ROBAX® Tuev сертифікований
TÜV сертифікат

SCHOTT ROBAX ® виступає за якість і безпеку, в тому числі у виробництві, продукт-тестується.

SCHOTT ROBAX® довговічність
Завжди в хорошій формі, будь то прямі,  або кутові цільногнуті

Склокераміка SCHOTT ROBAX ® надзвичайно універсальна. Склокерамічні панелі з SCHOTT ROBAX ® поєднують в собі високу якість, термостійкість та унікальні властивості матеріалу протягом останніх півтора століття. SCHOTT ROBAX ® пропонує задоволення з безперешкодним та надзвичайно безпечним видом вогню.

Температурна стійкість SCHOTT ROBAX®
Безпека з високою температурною стійкістю

Область згоряння каміна – це розміщення дуже високих, а часто і сильно перемінливих температур. З дуже низьким тепловим розширенням, SCHOTT ROBAX ® склокераміка навіть витримує надзвичайно високі короткострокові температури до 760 ° C, а також теплові удари.

SCHOTT ROBAX® натуральна сировина
І, звичайно, з природньої сировини

Люди у SCHOTT ROBAX ® втілюють в себе пристрасть до сміливості розробки перспективних нововведень склокераміки, натурального продукту, що складається із 95% кварцового піску та двох інших природних сировинних матеріалів. Оскільки ми зберігаємо енергоефективність, сировину, навколишнє середовище та клімат в найвищому ступені, наші виробничі процеси перевершують німецькі та європейські правила та встановлюють міжнародні стандарти вже понад 100 років.