Чому обирають наші топки

Технології, впроваджені у топках Gavryliv&Sons покликані забезпечити найефективніше згорання дерева, якнайповніший комфорт користування та збільшити довговічність системи.

Згорання дерева є ключовим елементом роботи системи, тому ми приділили особливу увагу середовищу горіння. Якість обігріву напряму залежить від можливості керувати повітряними потоками в процесі горіння.


 

Безруштове горіння

chavun-i-stal +i-


 

Повітряні потоки

Конструкція топки забезпечує оптимальний розподіл повітряних потоків. Правильний розподіл повітря дозволяє легко розпалювати вогнище, зберігати скло чистим та повністю уникнути потреби у ручному регулюванні.

Нижче подано основні системи подачі повітря в топках Gavryliv&Sons:

 

  • Система чистого скла створює потік повітря, що огортає скло, та виступає екраном між склом та димом. Частково такий доступ повітря є частковим пізнім вторинним догоранням.

airflow

  • Система класичної подачі повітря з-під рушта замінена більш сучасною подачею повітря зі сторони скла і слугує для легкого розпалювання, в той час як основна кількість повітря потрапляє згори на скло, зберігаючи його чистоту.
  • Система вторинного догорання дозволяє подати повітря над полум’ям, що дозволяє допалити димові гази додатковою порцією повітря. Система вторинного догорання зберігає теплотворність і збільшує ефективність згорання.

 

Надійність

Сталевий профіль, що використовується для виробництва дверцят, спроектований так, щоб постійно зберігати геометрію дверцят.

profile