Водяні каміни

Home » Водяні каміни
Водяні каміниМоделіЯк це працює?ПлануванняСистема підключенняЯкість
Водяні каміни

Вибираючи найкращу якість, ви обираєте найбільшу економію.

Найкращий спосіб ефективно зберігати тепло від каміна та розподіляти його всередині приміщення – це встановити топку з водяним контуром та буфером. Використання такого каміна не відрізняється від звичайного повітряного каміна, але накопичене тепло в буфері довше прогріває будинок.

Дизайн “Гаврилів та Сини” забезпечують максимальний огляд полум’я з усіх боків, тому камін створить романтичний настрій для приємних і незабутніх моментів.

Як це працює?

Як це працює?           

Малюнок показує нам поперечний переріз топки. Стрілки вказують місце розташування повітряних потоків. Перетин каналу подачі повітря забезпечує оптимальний розподіл повітря для первинного випалу та систему прозорого скла. З верхнього каналу подається повітря для самоочищення скла, миття його та формування захисного екрану, що призводить до самоочищення (сажа та пил, які осідають на склі, спалюються при підвищенні температури). Матеріал, з якого виготовлені двері, повністю зігнутий за допомогою спеціальної канавки під ущільнювальним шнуром, ця конструкція запобігає проникненню повітря через щілини та забезпечує герметичність печі. Система чистого скла не порушує герметичність печі. Особливо ці технологічні рішення допомагають топці працювати ефективно

76x62WM у перерізі
Планування

Слід уважно вибирати камін для будинку, адже він буде служити джерелом тепла і затишку. Потужність та розміри печі слід вибирати з урахуванням потреб камінної кімнати, способу розподілу та збереження тепла, оскільки бажання встановити велику топку в маленькій кімнаті призведе до її швидкого перегріву та ефект сауни, а зусилля зменшити потужність призведуть до забруднення скла та запаху.

Розрахунок потужності печі

Тепло, що виділяється при спалюванні дров, спочатку надходить у кімнату з каміном через скло. Температура горіння дров і піролізних газів може становити 900-1200С залежно від ефективності синтезу та деревини. Далі гарячі димові гази, які рівномірно нагріваються до температури 600-800С, виходячи з камери згоряння, надходять у теплообмінник, де через сталеві стінки передають тепло у воду, циркулюючи у стінках печі та теплообмінника . При нагріванні до 70-80С вода несе тепло, яке можна негайно використати для опалення будинків та побутових потреб або зберігати у накопичувальному баку для подальшого використання. Димові гази охолоджуються до температури 180-220С і надходять до димоходу.

Потужність печі, що випромінюється через скло, становить близько 30%. Якщо скло подвійне, то ця частка зменшується до 18%. Тепло, що залишилося, можна передати на поверхню печі або у водяний контур.

Наприклад, якщо площа приміщення становить приблизно 35-40 квадратних метрів, можна очікувати втрат тепла близько 3 кВт (ці дані є статистичними і потребують окремого дослідження у разі встановлення). З частки потужності печі випливає: 3 кВт / 30% = 10 кВт потужності. Потужність печі не слід вибирати так, щоб її потужність значно перевищувала це значення; в той же час дуже низька потужність не забезпечить достатньо тепла.

Природа спалювання деревини передбачає нелінійність тепловіддачі, тому, характеризуючи її, ми наводимо схему спалювання:

Натомість втрати тепла в приміщенні приблизно такі ж, як у попередню годину та наступну. Ми можемо забезпечити рівномірне нагрівання приміщення за допомогою тепла від каміна, перенаправляючи це тепло і маючи можливість накопичувати додаткове тепло, а потім використовувати його в майбутньому.

За кількістю закладених дров можна розрахувати кількість тепла, що виділяється під час горіння: 1 кг дров залишатиме 3,5 кВт * год тепла. При спалюванні 4 кг за 2 години ви можете отримати: 4 кг * 3,5 кВт *  год / кг = 14 кВт * год, 14 кВт * год / 2 год = 7 кВт.

Накопичувальний буферний бак

У будинку не завжди однакове і рівномірне споживання тепла: зміна погоди та час доби істотно впливають на кількість тепла, необхідну для підтримки комфортної кімнатної температури. З іншого боку, дрова у каміні горять нерівномірно, ми не завжди маємо час і бажання покласти дрова у камін, тому від спалювання протягом дня виділяється різна кількість тепла. Для підтримки комфортної температури та ефективного горіння необхідно використовувати накопичувальні буферні баки, які дозволяють зберігати та накопичувати все зайве тепло від спалювання дров, а через деякий час, коли вогонь згасне, а камін не дасть тепла , підтримання температури в приміщенні за допомогою накопиченого тепла.

В накопичувальному буферному резервуарі воду можна нагріти до 80С. Якщо температура роботи системи опалення становить близько 40С, то різниця температур становитиме 40С. Акумулятивна ємність 500 л ~ 23,3 кВт -год, яку можна використовувати в майбутньому.

У більшості випадків слід вибирати бак 30-50 літрів на 1 кВт потужності водяного контуру. Ви можете вибрати менший об’єм, якщо потужність печі не така висока порівняно з втратами тепла в будинку (30 л на 1 кВт) або більшою, якщо в будинку є невеликі втрати тепла (50 л на 1 кВт).

Розрахунок витрат дров

IMG_2505

Якщо відомі втрати тепла вдома, слід також врахувати кількість дров, витрачених протягом опалювального сезону. Це питання є важливим, оскільки якщо втрати тепла в будинку занадто великі, то камін як основне джерело опалення може бути недоцільним. У будь -якому випадку слід проводити розрахунок кількості дров за опалювальний сезон, оскільки потрібно заздалегідь знати верхню межу можливого споживання. Звичайно, кількість деревини безпосередньо залежить від багатьох факторів, таких як: площа, що опалюється, температура на вулиці, вологість і порода дров, а також їх якість. Однак для середнього утепленого будинку площею 150 кв. М нам доводиться зберігати близько 10 метричних складометрів з масиву деревини.

Іноді це можна розрахувати за проектними даними. Будинок середньої ізоляції 150 кв.м. в холодний період втрачає близько 7 кВт тепла. Отже, це саме те, що нам потрібно компенсувати. 7 кВт: 3,5 кВт * год / кг = 2 кг на годину. У цьому випадку ми будемо спалювати 2 кг * 24 год = 48 кг дров щодня. Якщо ми кладемо дрова 4 рази на день, то отримуємо: 2 кг * 24 год / 4 рази = 12 кг – це вага дров для кожного разу.

Система підключення

Якість

Якість

Купуючи топку Gavryliv & Sons, ви отримуєте продукт, виготовлений кваліфікованими працівниками і проходить кілька етапів перевірки якості. Усі моделі топок перевіряються на стенді, включаючи стрес-тести, щоб забезпечити високий рівень безпеки та безперебійне, щасливе використання протягом багатьох років.

Гарантія

Приймаючи якість, як правило, Gavryliv & Sons приймає відповідальність за продукцію, тому на всю продукцію компанії поширюється п’ятирічна гарантія.