Дизайнерські каміни

Home » Дизайнерські каміни
РішенняМоделіОпції
Рішення

Ми дбайливо підбирали матеріали з яких виготовляються дизайнерські рішення. Такі рішення мають бути не тільки ознакою роботи команди дизайнерів в оформленні інтер’єрів, але й функціональними, безпечними та виконувати первинні задачі, а саме: тепло та затишок.

Топки Gavryliv&Sons є надійними та технологічними.

 

 

Моделі

 

T42x60

Технічна документація

 

Найвища якість

Обираючи найкращу якість Ви обираєте найбільше заощадження, адже наші топки сучасної конструкції та з якісних матеріалів, де  продуманий зовнішній вигляд та забезпечено високу надійність та широкий динамічний діапазон роботи.

  1. Не існує універсального вибору. Кожне приміщення та планування потребує свого технічного та естетичного рішення. Зверніться до представника у Вашому регіоні для отримання детальної консультації.

  2. Корпус топки розрахований на значні навантаження, що за належного догляду гарантує тривалу та надійну експлуатацію.

 

 

 

 

Чисте скло 80% Основна кількість повітря по спеціальним каналам з найменшим опором проходить біля дверної рами, охолоджуючи її, та зверху омиває скло, захищаючи його від кіптяви та виконуючи роль вторинного догоряння. На скло подається 80% повітря, тому широка повітряна штора на довго зберігає чистоту скла. Легке розпалювання 20% Частина повітря потрапляє знизу до камери згоряння для легкого розпалювання та найбільш ефективного горіння. Для розпалювання та підтримання високої температури подача повітря обмежена 20%.


 schott_robaxСклокераміка

Надійність жаростійкої кераміки для приємного огляду горіння завдяки склокераміці  SchottROBAX.

 

 

 

Фарба
Для покриття топок використовується фарба Senotherm®.  Оскільки затвердіння відбувається при кімнатній температурі, кінцевий споживач не має незручностей щодо диму та запаху під час першого використання приладу. Таким чином, senotherm® є ідеальним рішенням для  кінцевих споживачів що до здоров’я та екологічності.Камера згорання

Камера футерована пічним шамотом товщиною 40мм Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co. Шамотні плити Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co мають найкращі фізико-технічні показники. Наприклад, шамот Wolfshoehe володіє найкращим показником конуса Зегера та кількістю мокрих циклів.

Безруштова система

Дно топки футероване спеціальною керамікою (шамот чи композитна камінна кераміка) для підтримання надвисоких температур горіння (близько 1100С) та дозволяє паливу повністю догоріти. Чищення топки перестане бути проблемою, адже за нормального користування вибирання попелу  відбувається не частіше одного разу на тиждень. 


Національний продукт

Обираючи топки нашого виробництва Ви долучаєтесь до відродження власної камінної традиції, знижуєте імпортовану частку ринку та розвиваєте національну економіку.

 

 

Опції

Додаткове скло

Додаткове скло зменшує випромінювання через дверцята на 30%, не впливаючи на огляд вогню. Завдяки подвійному склу у топці швидше розвиваються високі температури для ефективного горіння.

Ми рекомендуємо встановлювати подвійне скло:

  1. для великих топок, або для зниження ризику перегріву камінної кімнати
  2. для камінів з водяним контуром та акумуляції

Для замовлення додаткового скла у встановлену модель, ми рекомендуємо надсилати дверуята в зборі через перевізників (САТ, Нова Пошта, Делівері) з обов’язковим страхуванням повної, вказаної нашими фахівцями, вартості та обриштуванні.